Program Porty 2013 | Mezinárodního festival PORTA v Ústí nad Labem

 Program 50. ročníku našeho festivalu

 

50. ročník Mezinárodního festivalu PORTA v Ústí nad Labem 2016 začal už 12.ledna v ústeckém Národním domě a skončí v 5.června v Centrálním parku NA LAGUNÉ . Vrcholem festivalu bude sobotní odpoledne a večer 4.června v Letním kině v Ústí nad Labem. Seriál čtyřiceti pěti koncertů nebo představení, z nichž pět bude soutěžních, se odehrává v průběhu prvního pololetí 2016 na patnácti scénách – z toho dvakrát i mimo Ústí nad Labem – a představí se v něm více než 135 kapel a písničkářů.
 

Červen 2016

čtvrtek 2. 6.

scéna U LAGUNY

17:00 – BLUEGRASSOVÝ PŘEDKRM -

RIDING HOPPERS ,MONOKL, POUTNÍCI a BLUE GATE

 

pátek 3. 6.

scéna U LAGUNY

15:30 – SEMIFINÁLE "B" AUTORSKÉ SOUTĚŽE 10 soutěžících

17:10 – ŽALMAN SLAVÍ 70 JAR - koncert Pavla Žalmana Lohonky&spol.

18:10 – TRAMPSKÁ SEDMA nesoutěžní přehlídka trampských kapel

PABĚRKY MARKO ČERMÁKA, SEKVOJ, ZLATÝ OREL, FALEŠNÁ KARTA, Franta Hacker a spol. (KTO) a SCARABEUS

 
zahrada Českého rozhlasu SEVER

15:30 – SEMIFINÁLE "A" AUTORSKÉ SOUTĚŽE 10 soutěžících

17:10 – Přehlídka vítězů dětské soutěže PORTA dětem

17:40 – STRÁNÍCI

18:20 – FINÁLE AUTORSKÉ SOUTĚŹE STARÉ MYSLIVECKÉ 9 finalistů

19:50 – KEVIN CASH AND THE CATTLEMENS (D)

20:30 – COP

 
restaurace Domu kultury

22:00 – JAM SESSION neformální pokračování večera

 
Scéna zahrada Hvězda

15.30 – SEMIFINÁLE "C" AUTORSKÉ SOUTĚŽE 10 sutěžících

17:10 – PORTA V CELÉM ÚSTÍ nesoutěžní recitály soutěžních kapel

 
zahrady restaurací MEDUSA a V ZAHRADĚ Brná , kavárna ALIBI.

18:00 – PORTA V CELÉM ÚSTÍ Recitály soutěžních kapel

 

Sobota 4. 6.

Letní kino od 10:00

10:00 - Dětský den na PORTĚ

Dětská stezka, Divadlo KRABICE, Kouzelnická show, SAXANA dětem a další

 
FOLK STAGE

FOLKOVÉ PECKY NA PORTĚ

16:30 – Petr Lüftner, Mirka Miškechová

17:20 – O5 a Radeček

18:20 – Hustej Wimpy

18:50 – Epy de Mye

 
MAIN STAGE

FINÁLE A GALAKONCERT

12:00 – ZAHÁJENÍ

12:25 – NÁPLAVA, a Mirek Paleček

13:00 – TRAPAS (CZ) - 1.soutěžní

13:00 – TA JEDNA CHWILA (PL) - 2.soutěžní

13:30 – RANGERS BAND a Rosťa Fišer

14:15 – WILLIE JONES BAND - USA

14:55 – KEVIN CASH AND THE CATTLEMENS (D) - 3.soutěžní

15:10 – Petra Kriegerová (CZ) - 4.soutěžní

15:22 – Jeroen Smit (NL) - 5.soutěžní

15:34 – Mirka Miškechová ( SK)

15:50 – XINDL X

16:25 – HRDZA (SK)

16:55 – MELDA a SPOL (CZ) - 6.soutěžní

17:07 – JANKO KULICH & KOLEGIUM (SK) - 7 soutěžní

17:20 – POA PRATENSIS (H) - 8.soutěžní

17:32 – VYHLÁŠENÍ MISS PORTA

17:40 – Petr Kocman a PK BAND host Allan Mikušek (SK)

18:20 – ÚSTECKÝ STŘÍBRŇÁK- vyhlášení

18:22 – Mirek Černý

18:26 – PACIFIK

19:05 – PETR KOCMAN UVÁDÍ KRÁLOVNY COUNTRY
       Ilon Leichtová
       Šárka Rezková
       Jitka Vrbová
       Naďa Urbánková
       Olga Matušková
       Petra Černocká
       Věra Martinová s kapelou, host Pavlína Jíšová

20:50 – VYHLÁŠENÍ AUTORSKĚ PORTY STARÉ MYSLIVECKÉ

20:54 – VYHLÁŠENÍ DIVÁCKÉ PORTY

20:58 – VYHLÁŠENÍ INTERPRETAČNÍ PORTY

21:04 – SPIRITUÁL KVINTET

21.44 – Wabi Daněk

22:20 – FEŠÁCI

23:15 – TÁBORÁK

 

Neděle 5.6.

Severočeské divadlo Ústí nad Labem

17:00 - LIMONÁDOVÝ JOE - muzikál

 
Laguna v Centrálním parku, Severní Terasa

21:00 - KONCERT NA LAGUNĚ

František Nedvěd - koncert písničkáře podle výběru diváků v anketě.

 
 

 

 

 


 
Mezinárodní festival Porta Ústí nad Labem (c)2016 design: EM studio